WeCreativez WhatsApp Support
Yayıncılık destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bigolive Müşteri Temsilcisi DEĞİL.
Sadece Yayıncılık için (Kadınlar)

Birebir görüntülü chat uygulaması olan ve Dünya çapında yüz binlerce kullancısı olan Livu da yayıncı olarak haftalık gelir elde edebilirsiniz

Uygulamayı ve kullanımı nasıl para kazanacağınızı yazıda detaylı bir şekilde anlatacağım bu yüzden atlamadan okursanız bilgi sahibi olursunuz.

Livu da Kraliçe yayıncısı olarak avantaj sağlayabilirsiniz. Uygulamada Kraliçe Duvarı bölümün de yayıncıların profili yer alıyor ve bu bölümü sadece Altın para yükleyenler görebiliyor.Bu yüzden yayıncı olacak kişinin profil fotoğrafını iyi seçmesini gerekir. Livu kullanımı kolay ve rahat kazanç elde edebileceğiniz bir uygulamadır. Yayıncı olduktan sonrası yapmanız gereken uygulamaya giriş yaptıktan sonrası alt da resimde gördüğünüz Tanrıça statüsü (Kraliçe Modu) Çevrim içi yapmaktır.

Bu işlemi yaptıktan sonrası kraliçe duvarında çevrim içi olarak listenecek ve kullanıcılar sizi görüp arayabilecekler.Daha önceden belirttiğim gibi kullanıcılar orada ki resminize göre sizi arıyorlar. Arka planda iken de arama alıyorsunuz ve ilk aramanız Kraliçe Duvarından geldi cevapladınız bu durumda YÜZÜNÜZÜ kesinlikle göstermelisiniz karşınızda ki kişi ile konuşmak zorunda değilsiniz uygunsuz görüntü var ise.Bu gelen aramada dakika da 60 Altın para kazanıyorsunuz ve ekstra hediye attırabilirsiniz. Daha çok kazanç elde etmek için her arayan kişiyi arkadaş eklemeniz ve ARKADAŞ LİSTESİNDEN aratmanız avantajınıza olacaktır oradan arandığınız da dakika da 120 Altın para kazanıyorsunuz.

Not : Eğer 3 5 dakika çevrim içi beklediniz arama almadı iseniz ve arandınız kapattıktan sonra uygulamanız gereken şeylerden birisi Tanrıça statüsünü çevrimdışı yaptıktan sonra tekrar çevrim içi yapmak.Burada ki amaç Kraliçe duvarında yeni çevrim içi olanlar üste kalıyor diğerleri alta düşüyor aranma olasılıkları azalıyor buna dikkat edin.

Pazarı pazartesiye bağlayan gece 02:00 da yeni hafta başlar ve biter mevcut hafta için de 20 000 altın para üstü toplayan yayıncı maaş hak eder. Maaşlar payoneer hesabına yatar. Payoneer den 50 $ üstü çekim olduğu için 40 000 altın paradan fazla toplar iseniz o hafta paranızı çekebilirsiniz aksi taktirde sonra ki hafta yatan paranız ile çekmek durumunda kalacaksınız. 20 000 Altın para dan az yapan yayıncıların Altın paraları sonra ki hafta Toplayacaklarına yeni hafta bitince eklenir.

Günde 3 4 saat vakit ayırır 20 000 altın para toplayabilir iseniz haftalık kazancınız 185 dolar gibi bir rakam olur. Toplam altın parayı 750 ye böldüğünüz de kazancınızı hesaplayabilirsiniz. 750 Altın para 1 $

Ne kadar çok ilgilenir iseniz daha çok kazanç elde etme şansınız var haftalık 1000 $ kazanan yayıncılar da var ve uygulamada her hafta etkinlikler oluyor ekstra bonus para kazanabilirsiniz.

Bize yayıncı yönlendirip Kişi başı 10 $ Komisyon alabilirsiniz.

İletişim Whatsapp & Gsm : İlyas KUVAN 05551885200

Genel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE