WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz!
Whatsapp Destek!
SORULAR

Bize en çok sorulan sorular

Sıkça Sorulan Sorular ?

Sizler tarafın’dan bize en çok sorulan soruları derledik ve bir liste olarak bir araya getirdik. Daha fazla sorunuz var ise whatsapp destek hattın’dan veya email yolu ile bize sorabilirsiniz..

F.A.Qs

1 Gün de 2 saat üstü açtığım yayın saat i kotama işlemiyor.?

Yayıncıların kafasını karıştıran durumlardan bir tanesi budur. Ayda 20 saat yayın saat kotası vardır. Bu yayın saatine 1 gün içinde açtığınız yayın saatinin minimum 30 dakikası maksimum 2 saat i işleyecektir. 2 saat üstü kotaya yansımayacaktır.günlük 2 saat yayın açmak zorunda değilsiniz  1 gün içinde parça parça da 2 saat doldurabilirsiniz örneğin 40 dakika açıp kapattınız sonra 30 dakika açtınız kapattınız en son 50 dakika açtınız ve 2 saat doldurmuş sayılırsınız 1 gün içinde. Her gün yayın açma zorunluğu yoktur yapmanız gereken olabildiğince aktif olmak yayın saat i ve hediye kotasını doldurmak.

Hediye kotam doldu ama yayın saat im dolmadı maaş alabilirmiyim?

Eğer ki hediye kotasını doldurdu iseniz ve aylık 20 saat olan yayın saat kotasını dolduramadı iseniz alacağınız maaş açtığınız yayın saat i ile orantılı olarak  hesaplanacaktır tamamlamış olduğunuz hediye kotası ücretinin yarısını alacaksınız.

Ben haziranın 7 sinde yayıncı oldum maaş ı 7 sinde mi alacağım?

Bigolive ödeme tarihleri herkes için standart dır hediye kotasını doldurduğunuz ayın devreden ayı  15 – 25 i arası hesabınıza geçmiş olacaktır.

Live data da (Canlı Veri) son 2 gün raporlarım eksik?

Live data sadece yayıncılara özeldir burada son 2 gün ün net raporları gözükmez neden gözükmüyor diye tereddüt de kalmayın.

Mimimum 10 k 160 $ olan hediye kotasını 20 k olarak tamamladım ne kadar kazanacağım

Belirtilen 10 k 160 $ 30 k  320 $  80   640 $  ve 120 k 960 $ olan hediye kotasında 10 000  yerine 29999 yapmış olsanız dahi alacağınız ücret 10 k ücretidir.  10 000 değilde 9999 yapmış olsanız herhangi bir ücret alamayacaksınız.

Other Questions

1 hafta yayın açamayacağım yayıncılık iptal olur mu?

Oldu ki işiniz var müsait olamıyorsunuz tatildesiniz vs bu gibi durumlarda yöneticilerinizi bilgilendirdikten sonra en ufak problem yaşamazsınız.

Bize Sorun?